Prvič v šolo

V OŠ Sečovlje smo letos sprejeli 27 prvošolcev (20 v Sečovljah in 7 v podružnični šoli Sv. Peter).
Ponedeljek, 1. septembra 2014, popoldne so šolsko telovadnico napolnili radovedni otroci, njihovi starši in sorodniki. Najprej sta jih nagovorila ga. ravnateljica, Mirela Flego, in g. župan, Peter Bossman, ki je otrokom prinesel prav posebno darilo – knjigo. Sledila je plesna zabava z zajčkom Dolgouščkom. Deklice in dečki so se veselo zavrteli v ritmu glasbe. In že so nestrpno pričakovali, kdaj bo napočil trenutek, ko bodo dobili rumene rutice. Učiteljice smo prvošolčke povabile na oder in jim ob tem pomembnem dogodku čestitale. Otroke je čakalo še sladko presenečenje – torta.
Ponosni prvošolci so s svojimi najdražjimi odšli domov in prav gotovo so to noč sanjali o . . . ..

Dragi prvošolci, srečno na vaši novi poti!

prvosolci