6. Dobrodelno – praznična tržnica

V soboto, 2. 12. 2017 smo na naši šoli organizirali že 6. TRADICIONALNO DOBRODELNO-PRAZNIČNO TRŽNICO. Izmenjali in podarili smo zimska oblačila in obutev, igrače, otroške knjige… Izbirali ste lahko med novoletnimi voščilnicami in okraski ter prekrasnimi zimskimi aranžmaji ter s prostovoljnimi prispevki obogatili šolski sklad za 230€. S Sredstvi iz šolskega sklada bomo pomagali socialno šibkejšim učencem pri plačilu obrokov, šolskih potrebščin, plačilu šole v naravi ter vsem učencem in otrokom zagotovili nadstandardni program – prevoze na ekskurzije, vstopnine v kulturne ustanove in še in še.

Hvala vsem za pomoč pri izpeljavi že 6. dobrodelne tržnice in hvala vsem, ki ste podarili oblačila, igrače,… SKUPAJ ZMOREMO VEČ.

NOVOLETNE VOŠČILNICE IN OKRASKE LAHKO IZBIRATE ŠE CEL MESEC DECEMBER V SPODNJI HALI (1.TRIADA) OD 14.30 DO 16.00.

V A B L J E N I !

Predsednica šolskega sklada Irena Rupena