Vrata vrtca bodo z 18. 5. ponovno odprta

Spoštovani starši/skrbniki!

S sproščanjem omejitvenih ukrepov, s ponedeljkom, 18. 5. 2020 postopno odpiramo vrata šole in vrtca, na kar se tudi mi pripravljamo. Z današnjo okrožnico MIZŠ, ki vključuje tudi higienska priporočila za vrtce v času epidemije COVID-19, nas obveščajo, da moramo predhodno evidentirati število otrok, ki se bodo vključili v vrtec.
Ker je čas izredno kratek vas prosim, da nam do torka, 12. 5. 2020 sporočite ali boste svojega otroka/otroke s tem dnem pripeljali v vrtec oziroma ali ga/jih nameravate obdržati doma. Ta podatek nujno potrebujemo zaradi spremenjene organizacije dela v zavodu, zato vas iskreno prosimo, da nam ga podate v navedenem roku.

Prilagamo sklep RSK za pediatrijo o tem, za katere otroke je odsvetovana ponovna vključitev v vrtec, tako da se boste lahko informirano odločili in izjavo, ki jo morate izpolniti vsi, ki nameravate otroka pripeljati v vrtec.

Izjavo izpolnite, natisnite ali skenirate in nam jo pošljete osebno ali na naslov tina.stanovnik@ossecovlje.si.

Želim vam prijeten konec tedna,

Ravnateljica: MIrela Flego, prof.

Izjava staršev | Sklep RSK za pediatrijo