Pouk na daljavo tudi od 14. 12. 2020 dalje

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši,
minevajo dnevi, tedni in sedaj že meseci izobraževanja na daljavo, kjer si prizadevamo, da bi čim bolje potekalo. To nam tudi uspeva, za kar se moram zahvaliti tudi vam, vam čestitati, saj vas večina odgovorno in zelo dobro spremlja ali opravlja svoje šolske obveznosti. V letu 2020 je le še devet šolskih dni, zatem sledijo božično novoletne počitnice, ko si za nekaj dni odpočijemo.
Želim vam, da ohranite skrb in motivacijo za šolsko delo tudi v naslednjih dneh in z željo, da se kmalu vrnemo v šolske prostore.

Zaradi epidemioloških razmer po vsej državi je vlada RS sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. To pomeni, da se bo pouk na daljavo izvajal tudi od 14. 12. dalje.

Želim vam prijeten konec tedna, v naslednjem tednu so govorilne ure in roditeljski sestanki.
Ostanite zdravi.

Ravnateljica: Mirela Flego