Spoštovani starši.

Na podlagi okrožnice MIZ, z dne 25. 2. 2021, vas obveščamo, da je Vlada RS na seji dne 24. 2. 2021 podaljšala veljavnost Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, in sicer do 5. 3. 2021.

To pomeni, da kljub slabšanju epidemiološke slike v naši regiji, od ponedeljka 1. 3. 2021 vrtec deluje pod enakimi pogoji kot do sedaj. Prav tako se za vse učence od 1. do vključno 9. razreda osnovne šole pouk izvaja v prostorih šole, po navodilih in z ukrepi kot pred počitnicami.

Da bomo lahko pripomogli k zmanjšanju možnosti okužbe v našem zavodu in širše, vas prosimo, da spodbujate vašega otroka k doslednem upoštevanju vseh pravil ravnanja v času epidemije ter se jih seveda tudi sami držite.

O kakršnem koli sumu ali o potrjenem primeru COVID-19 pri učencu/otroku ali v družini/gospodinjstvu učenca/otroka takoj obvestite razrednika oz. vzgojiteljico otroka ali vodstvo šole.

Skupaj bomo zmogli. Ostanite zdravi.

Sečovlje, 26. 2. 2021

Ravnateljica: Mirela Flego