Vabilo

Ob 8. marcu, mednarodnem dnevu žena Vas župan Občine Piran Peter Bossman vljudno vabi na prireditev, ki bo v soboto, 5. marca 2016, ob 18. uri v Avditoriju Portorož.

Spoštovani starši!

Na sobotni prireditvi ob dnevu žena bodo nastopali tudi učenci naše šole in vrtca, med njimi tudi vaš otrok. Prosimo, da poskrbite, da bo vaš otrok prišel na generalko, ki bo v soboto, 5.3. ob 17. uri. Učiteljice oz. vzgojiteljice bodo čakale vse nastopajoče ob 16.45 pred vhodom v Avditorij. Vsi nastopajoči bodo na odru do konca predstave, zato svojega otroka prevzamete po zaključku prireditve pri zunanjem izhodu oz. na dogovorjenem mestu.

Vsem skupaj se zahvaljujem za dragocen prispevek k prireditvi ter vam želim, da jo skupaj spremljamo z navdušenjem.

Ravnateljica Mirela Flego, prof.

VABILO dan žena 2016