8. dobrodelno novoletna tržnica

*Mesec december je mesec dobrodelnosti.*

Na naši šoli že 8. leto tradicionalno prvo decembrsko soboto organiziramo DOBRODELNO-NOVOLETNO TRŽNICO. Tudi letos je bilo tako, v soboto, 7. 12., smo našo dobrodelno tržnico popestrili s prazničnim kulturnim programom, ki so ga pripravili vrtčevski otroci in učenci 1. triade pod vodstvom njihovih učiteljic. Po prisrčnem nastopu naših učencev smo starše in ostale sorodnike povabili na tržnico – vsi smo se razveselili tako velikega obiska. Izmenjali in podarili smo si otroška zimska oblačila in obutev, igrače, otroške knjige … Prodalo se je veliko novoletnih voščilnic in otroških izdelkov. Hvala vsem za vaše prostovoljne prispevke. S temi sredstvi bomo pomagali socialno šibkejšim učencem pri plačilu obrokov, šolskih potrebščin, plačilu šole v naravi ter vsem učencem in otrokom zagotovili nadstandardni program – prevoze na ekskurzije, vstopnine v kulturne ustanove …

Hvala vsem za pomoč pri izpeljavi že 8. dobrodelne tržnice.

Velika pohvala vsem nastopajočim in njihovim mentoricam, saj je bil nastop zelo prisrčen in prijeten.

NOVOLETNE VOŠČILNICE IN OKRASKI BODO NA RAZPOLAGO CEL MESEC DECEMBER V HALI 1. TRIADE MED 14.00 IN 16.00, KJER VAS BODO PRIČAKALI UČENCI PODALJŠANEGA BIVANJA.

V A B L J E N I !

Zapisala: predsednica šolskega sklada, Irena Rupena

SKUPAJ ZMOREMO VEČ.

(Ogledano skupaj: 419, današnjih ogledov: 1)

Morda vam bo všeč tudi...