Pohod na krog

V sredo, 13. aprila, smo se drugo in tretješolci v sončnem in prijetno toplem jutru odpravili na Krog po nekoliko daljši poti kot ponavadi. Ob veselem klepetu smo hitro prišli do odcepa, ki nas je vodil skozi gozd. Opazovali smo rastline, ki že bujno rastejo. Učiteljice so nas opozorile, da je gozd dom mnogih živali, mi pa smo pri njih na obisku. Zato smo skušali biti čim bolj tihi, da jih ne bi vznemirili. Nekateri učenci so nabirali šparglje in blušč. Pot nas je vodila tudi mimo mlake, v kateri smo videli majhne paglavce. Ker so bili naši želodčki že prazni, smo pohiteli dalje proti lovski koči, kjer smo pomalicali. Po počitku in igri smo se razdelili v dve mešani ekipi in se pomerili v igri Med dvema ognjema. Imeli smo se zelo lepo in kot bi mignil je napočil čas vrnitve v šolo.

učenci 2.a in 3. a razreda z učiteljicami Ireno, Tejo in Jasno