Prvi šolski dan

Drage učenke, dragi učenci, šolske počitnice se počasi iztekajo in v šolskih prostorih vas že nestrpno pričakujemo.
Za vas se bodo šolska vrata odprla v ponedeljek, 2. septembra 2024.

PRVOŠOLCI
Sprejem za prvošolce na podružnični šoli v Sv. Petru bo ob 9. uri, na matični šoli v Sečovljah pa v šolski jedilnici, ob 10. uri.
Starši prvošolcev na matični šoli lahko parkirate na travniku – gasilskem poligonu nasproti vrtca, starši prvošolcev na podružnični šoli pa na travnatem igrišču.

UČENCI OD 2. DO 9. RAZREDA
Ostali učenci pridete v šolo ob 8.10.
Učence 2. in 3. razreda bodo razredničarke pričakale pred vhodom v 1. triletje, učence od 4. do 9. razreda pa na dvorišču pred glavnim vhodom.
Seznam razredničark
Šolski dan se bo zaključil ob 11.30. Avtobus v smeri Piran odpelje izpred šole ob 11.36 in v smeri Sv. Peter (vasi) pa ob 12.12.

KAJ PRINESETE S SEBOJ?
Učenci od 2. do 9. razreda prinesete s seboj copate, peresnico, šolsko torbo in mapo za obvestila.

ŠOLSKA PREHRANA
Prvi šolski dan bo organizirana le šolska malica. Kosilo bo možno le po predhodnem naročilu v kuhinji, tel. št. 05 671 26 03 ali e-naslov: kuhinja@ossecovlje.si.

JUTRANJE VARSTVO, PODALJŠANO BIVANJE
V kolikor otrok prvi šolski dan potrebuje jutranje varstvo ali vključenost v podaljšano bivanje, je le to potrebno sporočiti v tajništvo šole do četrtka, 29. 8. 2024. Kontakt: 05 671 26 00 ali e-naslov: tajnistvo@ossecovlje.si.