Govorilne ure

Skupne, popoldanske govorilne ure so vsak tretji delovni torek v mesecu od 16. – 18. ure, razen pri učiteljih:

  • N. Rijavec, M. Čapalija – od 16.00 do 17.00 ure,
  • B. Šnuderl – od 16.30 do 17.30 ter
  • D. Gabrijel – od 17.00 do 18.00.

Prijave na govorilne ure bodo odprte med četrtkom in soboto, v tednu pred govorilnimi urami preko spletnih povezav, ki vam jih bodo poslali razredniki.

Razpored učiteljev za popoldanske govorilne ure:

UČITELJ POUČUJE ↓ KRAJ IZVEDBE ↓
Barbara Abram angleščina knjižnica
Arianna Božič italijanščina pisarna logopeda
Mateja Car 1.b, 3.c –  POŠ učilnica 1.b in 3.b, POŠ
Marinela Čapalija kemija učilnica NAR
Eva Fišer OPB 1 kabinet nad telovadnico
Karmen Fonda italijanščina kabinet 1. VIO
Jasna Fortuna OPB 2 kabinet nad telovadnico
Dušan Gabriel geografija zbornica
Barbara Grižančič šport, ŠZS, ŠZZ, IŠP učilnica JEZ 1
Sara Herceg 1.a učilnica 1.a
Maja Kavšek 4.a učilnica 4.a
Simona Kolarič glasba učilnica GUM
Sanja Krušvar slovenščina, SPH učilnica SLJ 2
Darja Matelič 2.b učilnica 2.b
Danijela Matešič 5.b učilnica 5.b
Adi Markač šport, ŠZS, ŠZZ, IŠP zbornica
Ingrid Medoš italijanščina pisarna pom. ravnateljice
Bojana Morato geografija, zgodovina učilnica DRU
Sandra Morato matem., naravos., gospodin. učilnica JEZ 2
Andrejka Ozebek likov. umetnost, LS učilnica TIT
Jerneja Plahuta slovenščina, SPH učilnica SLJ 1
Nataša Rijavec angleščina pisarna računovodstva
Irena Rupena 3.a učilnica 3.a
Teja Sabadin 1.a učilnica 1.a
Sara Spruk 2.c – POŠ učilnica 2.c, POŠ
Veronika Šav 2.a učilnica 2.a
Barbara Šnuderl biologija, naravoslovje kabinet v učilnici NAR
Janja Štukl OPB, POŠ zbornica, POŠ
Agata Trontelj angleščina kabinet 2. VIO
Betka V. – Bojanić 5.a učilnica 5.a
Vesna Viltužnik matem., UBE, ROM, MME učilnica RAČ
Simona Zupan matematika, fizika, šah učilnica MAT

V istem tednu ima vsak učitelj govorilne ure tudi v dopoldanskem času in sicer:

UČITELJ TERMIN POUČUJE ↓ KRAJ IZVEDBE ↓
Barbara Abram čet., 10.15 – 11.00 angleščina učilnica JEZ 1
Arianna Božič pon., 10.15 – 11.00 italijanščina kabinet 2. VIO
Mateja Car čet., 10.15 – 11.00 1.b, 3.c –  POŠ zbornica POŠ
Marinela Čapalija tor., 12.05 – 12.50 kemija učilnica NAR
Karmen Fonda pon., 12.05 – 12.50 italijanščina kabinet 1. VIO
Dušan Gabriel tor., 12.05 – 12.50 geografija zbornica
Barbara Grižančič čet., 10.15 – 11.00 šport, ŠZS, ŠZZ, IŠP kabinet telovadnice
Sara Herceg sre., 10.15 – 11.00 1.a kabinet 1. VIO
Maja Kavšek tor., 09.10 – 09.55 4.a učilnica 4.a
Simona Kolarič sre., 09.10 – 09.55 glasba učilnica GUM
Sanja Krušvar čet., 11.15 – 12.00 slovenščina, SPH učilnica SLJ 2
Darja Matelič pon., 09.10 – 09.55 2.b kabinet 1. VIO
Danijela Matešič pon., 09.10 – 09.55 5.b kabinet 2. VIO
Adi Markač tor., 09.10 – 09.55 šport, ŠZS, ŠZZ, IŠP zbornica
Ingrid Medoš sre., 09.10 – 09.55 italijanščina pisarna pom. ravnateljice
Bojana Morato pon., 10.15 – 11.00 geografija, zgodovina učilnica DRU
Sandra Morato pon., 09.10 – 09.55 matem., naravos., gospodin. zbornica
Andrejka Ozebek pon., 10.15 – 11.00 likov. umetnost, LS učilnica TIT
Jerneja Plahuta tor., 10.15 – 11.00 slovenščina, SPH učilnica SLJ 1
Nataša Rijavec sre., 11.15 – 12.00 angleščina zbornica
Irena Rupena čet., 10.15 – 11.00 3.a kabinet 1. VIO
Teja Sabadin sre., 10.15 – 11.00 1.a kabinet 1. VIO
Sara Spruk tor., 11.15 – 12.00 2.c – POŠ zbornica POŠ
Veronika Šav tor., 09.10 – 09.55 2.a kabinet 1. VIO
Barbara Šnuderl pon., 10.15 – 11.00 biologija, naravoslovje učilnica NAR
Agata Trontelj pet., 09.10 – 09.55 angleščina kabinet 2. VIO
Betka V. – Bojanić tor., 10.15 – 11.00 5.a kabinet 2. VIO
Vesna Viltužnik pon., 12.05 – 12.50 matem., UBE, ROM, MME učilnica RAČ
Simona Zupan tor., 10.15 – 11.00 matematika, fizika, šah učilnica MAT
Razpored šolskih prostorov za govorilne ure. 

 

(Ogledano skupaj: 2.174, današnjih ogledov: 2)