Spletno predavanje

Dragi učenci, spoštovani starši!

Na Pilovi spletni strani poteka literarno-fotografski natečaj Najst, ki ga podpira Javna agencija za knjigo. Zato je uredništvo revije Pil za šolarje pripravilo brezplačno spletno predavanje z naslovom Stiske, tesnoba in nemir najstnikov z urednico in avtorico Urško Kaloper.

Urška že več kot dvajset let piše zgodbe o odraščanju za Pil, pred leti pa je izšla njena knjiga O mozoljih, ljubezni in drugih nadlogah. Pri svojem uredniškem delu se ukvarja s področjem psihologije, mladinskih priročnikov in priročnikov za vzgojo otrok, je tudi mama odraščajočih otrok in bo najstnikom približala tematiko, ki je razpisana na natečaju. Povedala bo tudi svoje izkušnje s pisanjem zgodb o odraščanju.
Dotaknili pa se bomo tudi poteka in zaključka Festivala in odgovorili na vprašanja, povezana z natečajem.

Vabljeni, da se pridružite brezplačnem predavanju, ki bo v četrtek, 24. 10. 2024 ob 16.00.

Prijavite se lahko na povezavi: https://bit.ly/4h1Qmsl

Veselimo se srečanja z vami!