Prenos prijavnice za vpis v srednje šole

Spoštovani starši!

Vpisni listi so na srednje šole že oddani.

V primeru, da se iz kakršnihkoli razlogov želi vaš otrok vpisati v drug program ali na drugo šolo, ima možnost, da prenese prijavo v drug izobraževalni program ali na drugo šolo. Kot je določeno z rokovnikom, je možen prenos prijave  do 22.4.2021.

Prenos prijave bo letos potekal elektronsko tako, da na izbrano srednjo šolo, kjer ste oddali prvotno prijavnico, na elektronski naslov svetovalnega delavca oziroma na poseben elektronski naslov, ki ga je šola ustvarila v ta namen, posredujete skenirano/fotografirano izjavo o prenosu prijavnice, podpisano s strani učenca in starša, v kateri pisno  zaprosijo, da v njihovem imenu svetovalni delavec odjavi učenca na programu, za katerega je oddal prvotno prijavnico in jo posreduje na drugo šolo, kamor bi učenec želel prenesti prijavo.

Prilagamo Izjavo za prenos prijave in seznam elektronskih naslovov svetovalnih delavcev za posamezno srednjo šolo.

Obrazec za prenos prijavnice

Seznam elektronskih naslovov svetovalnih delavcev

Šolska svetovalna služba