Izbirni predmeti v šolskem letu 2023/24

Spoštovani starši, dragi učenci!

Osnovna šola Sečovlje vam vsako leto, poleg obveznih predmetov, ponuja veliko interesnih dejavnosti z različnih področij, kjer učenci razvijate svoje interese.

V tretjem vzgojno-izobraževalnem obdobju (7.r. – 9.r.) vam šola ponuja obvezne izbirne predmete, kjer lahko svoje interese in znanja nadgradite. Gre za način prilagajanja osnovne šole individualnim razlikam in interesom učencev. Priporočam vam, da se učenci pred odločitvijo posvetujete s starši in v tej bogati ponudbi izberete glede na svoje sposobnosti, interes, energijo in čas.

Prijave bodo potekale od preko easistenta, odprte bodo od 26. aprila do 15. maja. Opis posameznih predmetov najdete v spodnji publikaciji.

Želim vam pravo izbiro in uspešno delo na vseh področjih, pri tem naj vam bo v pomoč tudi ta brošura s ponudbo izbirnih predmetov OŠ Sečovlje za šolsko leto 2023/24.

Ravnateljica: Mirela Flego, prof.

Publikacija – ponudba izbirnih predmetov