Malo drugačen dan za Metuljčke

Metuljčki so v četrtek, 7.12.2023, razveselili starostnike v Centru za starejše občane v Luciji. Na nastop so se dolgo pripravljali. Želeli so si, da so prav vsi ponosni nanje. In tako je bilo. Zapeli so pesem Snežinke in deklamirali Otrok s sončnico. Med deklamiranjem so v rokah držali vsak svojo sončnico, ki so jo podarili varovancem CSO. Na koncu pa so metuljčki prejeli močan aplavz in vse pohvale organizatorjev. Po nastopu smo se odpravili na obisk v knjižnico. Knjižničarka je otrokom povedala pravila obnašanja v knjižnici, prebrala jim je pravljico Rokavička, nato pa so si lahko po želji ogledali slikanice in se igrali. Najbolj zabavna pa je bila vožnja z avtobusom. Ta dogodek jim bo ostal še dolgo v spominu.

Nataša in Teja