“ŽIV ŽAV” v vrtcu

V vrtcu Sečovlje smo 31.5.2023, na svetovni dan športa, organizirali športno in pevsko-glasbeno obarvano popoldne s starši. To je bil tudi zaključek skupin ob bližajočem se koncu vrtčevskega leta.

Zbrali so se otroci in starši vrtca Sečovlje in Sveti Peter ter vzgojiteljice. Najprej so se zabavali ob športnih dejavnostih na posameznih postajah, ki smo jih vzgojiteljice pripravile na atletskem igrišču, po igrah smo se premaknili na vrtčevsko igrišče, kjer je sledil pevski program pevcev glasbenega studia Studio 106 iz Parecaga, ki ga vodita Žiga Rustja in Tina Novak ter pogostitev z dobrotami, ki so jih prinesli starši.

Druženje je minilo v sproščenem, igrivem in zdravo tekmovalnem duhu.

Vsem prisotnim se zahvaljujemo za njihov prispevek k mozaiku vezi, ki jih pletemo in negujemo skozi celo leto vsakodnevnega srečevanja, bodisi v odnosu z otroki, starši ali sodelavci, saj nas ravno taka druženja zbližujejo.

Alenka Bernat Cvetko